шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.


Formatori ai Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2016/2017

NR. CRT

NUME ŞI PRENUME SPECIALIZARE INSTITUŢIA DE ÎNVĂŢĂMÂNT
1 Adam Daniela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
2 Andriescu Eduard-Aurelian Geografie I.Ş.J. Vaslui
3 Antipa Gabriela-Lolica Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
4 Anton Veronica Psihologie-sociologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
5 Aprodu Narcis Limba engleză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
6 Badea Ecaterina-Camelia Limba franceză Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
7 Bahman Mihaela-Dumitriţa Limba şi literatura română I.Ş.J. Vaslui
8 Balan Ioana-Mihaela Biologie Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
9 Balan Remu-Doru Matematică I.Ş.J. Vaslui
10 Baltă Valentin Teologie/Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
11 Bâră Csilla-Iuliana Biologie Lector univ. dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
12 Benchea Oana Roxana Irina Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
13 Blănaru Viorela Iulia Informatică Liceul Tehnologic Puieşti
14 Botan Ana Cristiana Limba engleză - limba latină I.Ş.J. Vaslui
15 Brînză Cecilia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
16 Bughiuş Gabriela Psihologie C.J.R.A.E. Vaslui
17 Călin Adrian-Gheorghe Muzică/Etnografie şi folclor Palatul Copiilor Vaslui
18 Chiţu Gabriel-Ciprian Muzică Lector univ. dr. Universitatea "George Enescu" Iaşi
19 Ciobotariu Cristin Educaţie muzicală I.Ş.J. Vaslui
20 Ciornei Donighian Constantin Drept Comisar şef de Poliţie - Serviciul Judeţean Anticorupţie Vaslui
21 Ciulei Maria Discipline tehnice/Informatică I.Ş.J. Vaslui
22 Cîmpanu Ilona-Mihaela Economist C.C.D. Vaslui
23 Cobzaru Valerica Specialist în prevenirea criminalităţii C.P.E.C.A. Vaslui
24 Coman Monica Maria Ştiinţe ale comunicării Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
25 Cotruţă Robert-Cristian Informatică C.C.D. Vaslui
26 Daisa Rodica Informatică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
27 Danu Doina Istorie Liceul cu Program Sportiv Vaslui
28 Diaconu Oana- Mariana Contabilitate Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
29 Dima Laura Management financiar contabil Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
30 Doboş Anca Elena Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Deleni
31 Dodi Florina Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
32 Dominte Costică T.C.M./Informatică Liceul Tehnologic „Nicolae Iorga” Negreşti
33 Dumitraşcu Irina Fizică I.Ş.J. Vaslui
34 Dumitraşcu Leonaş Fizică/Informatică Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
35 Filimon Oana Profesor logoped C.J.R.A.E. Vaslui

36

Filiuţă Gina Tehnologia construcţiilor de maşini Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
37 Flueraş Gheorghe Matematică/Informatică I.Ş.J. Vaslui
38 Flueraş Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Vaslui
39 Focşa Constantin Istorie Şcoala „Ştefan cel Mare” Vaslui
40 Focşa Mihaela Iuliana Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
41 Frenţescu Paulina-Otilia Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
42 Galan Valerica Tricotaje şi confecţii Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
43 Ganea Nela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
44 Garabet Diana-Monica Matematică Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
45 Gavril Maria Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ionel Miron" Ivăneşti
46 Gherman Florin Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
47 Gheţeu Cristina Geografie Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Vaslui
48 Ghiur Ioana Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Vinderei
49 Ginghină Nicoleta Biologie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
50 Giugaru Beatrice-Henriette Textile/Informatică Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
51 Giuşcă Roxana Psihologie Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bârlad
52 Gîmbuţă Marius Educaţie fizică şi sport Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
53 Grosu Constantin Învăţător Şcoala Gimnazială „Vasile Alecsandri” Vaslui
54 Guţu Culina Filozofie-istorie Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Huşi
55 Horoiţă Jitcă Daniela-Rodica Psihologie I.Ş.J. Vaslui
56 Huiban Veronica Mihaela Matematică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
57 Huluţă Aurora Mecanică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
58 Iacob Manuela Matematică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
59 Iftemie Tamara-Elena Mecanică/Informatică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
60 Iftene Adrian Informatică Lector dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
61 Ignat Smărăndiţa Economie/Contabilitate I.Ş.J. Vaslui
62 Iliescu Holiţchi Dan Medic Asistent univ. dr. SC ARCADIA Iaşi
63 Ioan Diana-Mihaela Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar Şcoala Gimnazială "Ep. Iacov Antonovici" Bârlad
64 Ionescu Nicolae Istorie I.Ş.J. Vaslui
65 Iosip Florin Matematică Liceul Pedagogic „Alexandru Vlahuţă” Bârlad
66 Iosip Liza Gabriela Informatică Colegiul Tehnic „Marcel Guguianu” Zorleni
67 Iuroaia Felicia Psihopedagogie Universitatea „Petre Andrei” Iaşi
68 Laic Daniela Psihopedagogie C.J.R.A.E. Vaslui
69 Lefter Daniela Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
70 Lefter Lucian Valeriu Istorie Consultant artistic - etnograf C.J.C.P.C.T. Vaslui
71 Lepărdă Ionela-Adriana Istorie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
72 Lisievici Gabriela Istorie I.Ş.J. Vaslui
73 Luca Mihail Matematică/Informatică Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
74 Lupu Zânica-Mimi Informatică Colegiul Tehnic „Alexandru Ioan Cuza” Bârlad
75 Macovei Ioan Comisar şef poliţie I.P.J. Vaslui
76 Marinescu Daniela Psihologie Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
77 Mihnevici Landiana Geografie/Lb. franceză I.Ş.J. Vaslui
78 Mîndru Cătălin Emil Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
79 Mîţă Alexandru Limba franceză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
80 Mocanu Monica Teologie ortodoxă I.Ş.J. Vaslui
81 Moraru Alina Emanuela Limba română/Limba franceză Şcoala Gimnazială „Alexandra Nechita” Vaslui
82 Munteanu Valerica Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ion Creangă" Huşi
83 Muntenaşu Mariana Educaţie tehnologică/Biologie C.C.D. Vaslui
84 Muntianu Mariana Ştiinţe juridice/Administrarea afacerilor Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
85 Mustăţea Nicoleta Monica Geografia turismului C.C.D. Vaslui
86 Nane Daniela Crizantema Fizică Şcoala Gimnazială „Constantin Parfene” Vaslui
87 Năstase Petronela Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
88 Neagu Gheorghe Ştefan Coregrafie - teatru Colegiul Naţional de Artă "Octav Băncilă" Iaşi
89 Nemţanu Dorina Chimie I.Ş.J. Vaslui
90 Nica Doiniţa Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Micleşti
91 Nistor Luminiţa Carmen Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Oşeşti
92 Niţică Mihaela Geografie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
93 Olariu-Niţu Daniela Lorela Finanţe şi administraţie publică europeană Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
94 Osoianu Elena-Denisa Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
95 Palade Agata Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescui” Bârlad
96 Pamfil Anişoara Pedagogie/psihologie Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
97 Paşca Eugenia-Maria Muzică Prof. univ. Universitatea "George Enescu" Iaşi
98 Paşca Gabriela Matematică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
99 Petrescu Tincuţa Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
100 Plăcintă Gabriela Geografie I.Ş.J. Vaslui
101 Pleşu Constantin-Corneliu Educaţie muzicală Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
102 Popa Claudia Laborant/Chimie Colegiul Naţional "Cuza-Vodă" Huşi
103 Popa Cristinel Fizică C.C.D. Vaslui
104 Popa Irina Psihopedagogie specială C.Ş.E.I. Negreşti
105 Popescu Daniela Biologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
106 Popescu Mariana Informatică/Jocuri logice Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
107 Popescu Zoica Profesor pentru învăţământul preşcolar I.Ş.J. Vaslui
108 Pracsiu Tinca-Daniela Economie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
109 Pruteanu Luminiţa Limba şi literatura română/ limba şi literatura engleză Şcoala Primară Cănţălăreşti - Ştefan cel Mare
110 Radu Camelia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 2 Bârlad
111 Ravaru Gheorghe- Dan Filologie Consilier consultant artistic - C.J.C.P.C.T. Vaslui
112 Răşcanu Lidia Informatică I.Ş.J. Vaslui
113 Robu Maria Informatică Liceul Tehnologic "Ion Mincu" Vaslui
114 Romaşcu Gianina-Gioconda Biologie I.Ş.J. Vaslui
115 Rotaru Silvia Limba română/Limba franceză C.C.D. Vaslui
116 Rusu Oana-Veronica Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
117 Săcăleanu Carmen Educaţie fizică şi sport Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
118 Săcăleanu Costel Educaţie fizică şi sport Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
119 Sebeni Alina Maria Matematică/Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
120 Simionică Elena Psihologie Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
121 Sîrbu Petronela Matematică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
122 Spiridon Livia Istorie Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
123 Stoide-Radu Rodica Finanţe-contabilitate Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
124 Stratulat Adina Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
125 Stratulat Daniel Informatică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
126 Şolcă Iulia Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
127 Ştefănică Anda-Violeta Pedagogie I.Ş.J. Vaslui
128 Tăune Pavelina Fizică-chimie Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
129 Trufia Sorinel Mecanică I.Ş.J. Vaslui
130 Turbatu Balan Dorinela Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui
131 Turcu Constantin Istorie I.Ş.J. Vaslui
132 Ţicău Alexandru-George Profesor pentru învăţământul primar Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Bârlad
133 Ursache Manuela Biologie Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
134 Ursachi Iuliana Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
135 Ursanu Gica Fizică C.C.D. Vaslui
136 Ursanu Vasile Educaţie fizică şi sport Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
137 Ursu Eduard Educaţie fizică şi sport I.Ş.J. Vaslui
138 Vasilescu Marinela Istorie Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" Huşi
139 Volocariu Doina Limba Franceză Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
140 Vrabie Mihaela Informatică Colegiul Tehnic „Al.I.Cuza” Bârlad
141 Zuran Luminiţa-Ludmila Bibliotecar Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni

Procedura de selecţie a formatorilor Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2015-2016(click aici)

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Contact

    • Stefan cel Mare nr.37, Vaslui,
      Vaslui, România
    • tel: 0235-317279
      fax: 0335.419048
    • contact@ccdvaslui.ro
    • Contact director: tel. 0744560299
      e-mail:casa.corp.d@gmail.com

Contact

  • str. Stefan cel Mare, nr. 37
    Vaslui, România
  • tel: 0235-317279
    fax: 0335.419048
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Contact director: tel. 0744560299
    e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Despre CCD Vaslui

„Misiunea Casei Corpului Didactic este de a promova inovatia si reforma in educatie, asigura cadrul pentru dezvoltarea personala şi profesionala a personalului din învatamantul preuniversitar , in corelatie cu standardele profesionale pentru profesiunea didactica , standardele de calitate si competentele profesionale, precum si in conformitate cu politicile si strategiile nationale in domeniul educatiei...”

Citeste mai departe...

Program CCD VASLUI

Adresa:
Str. Stefan cel Mare, nr. 37
Vaslui, România
Program:
Luni - Vineri: 8.00 - 16.00
Audiențe director:
Vineri: 10.00-14.00
Scroll to top