шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.


Formatori ai Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2018/2019

NR. CRT

NUME ŞI PRENUME SPECIALIZARE INSTITUŢIA DE ÎNVĂŢĂMÂNT
1 Adam Daniela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
2 Alexandru Natalia Limba română - limba franceză Liceul Tehnologic Puieşti
3 Andriescu Eduard-Aurelian Geografie I.Ş.J. Vaslui
4 Angheluţă Cătălin Daniel Fizică Colegiul Naţional "Ghe. Roşca Codreanu" Bârlad
5 Angheluţă Ecaterina Fizică Colegiul Naţional "Ghe. Roşca Codreanu" Bârlad
6 Antipa Gabriela-Lolica Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
7 Anton Veronica Psihologie-sociologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
8 Anuşca Doglan Cristian Educaţie fizică şi sport Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
9 Anuşcă-Popa Anca Corina Filologie clasică Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu" Vaslui
10 Aprodu Narcis Limba engleză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
11 Badea Ecaterina-Camelia Limba franceză Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
12 Bahman Mihaela-Dumitriţa Limba şi literatura română I.Ş.J. Vaslui
13 Balan Mariana Geografie Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici” Bârlad
14 Balan Remu-Doru Matematică I.Ş.J. Vaslui
15 Baltă Valentin Teologie/Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
16 Banu Aurelia Matematică aplicată Palatul Copiilor Vaslui
17 Bâră Csilla-Iuliana Biologie Lector univ. dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
18 Benchea Oana Roxana Irina Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
19 Blănaru Viorela Iulia Informatică Liceul Tehnologic Puieşti
20 Botan Ana Cristiana Limba engleză - limba latină I.Ş.J. Vaslui
21 Brînză Cecilia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
22 Bughiuş Gabriela Psihologie C.J.R.A.E. Vaslui
23 Călin Adrian-Gheorghe Muzică/Etnografie şi folclor Palatul Copiilor Vaslui
24 Chiţu Gabriel-Ciprian Muzică Lector univ. dr. Universitatea "George Enescu" Iaşi
25 Ciobotariu Cristin Educaţie muzicală I.Ş.J. Vaslui
26 Ciornei Donighian Constantin Drept Comisar şef de Poliţie - Serviciul Judeţean Anticorupţie Vaslui
27 Ciulei Maria Discipline tehnice/Informatică I.Ş.J. Vaslui
28 Cîmpanu Ilona-Mihaela Economist C.C.D. Vaslui
29 Cobzaru Valerica Specialist în prevenirea criminalităţii C.P.E.C.A. Vaslui
30 Coman Monica Maria Ştiinţe ale comunicării Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
31 Cotruţă Robert-Cristian Informatică C.C.D. Vaslui
32 Daisa Rodica Informatică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
33 Danu Doina Istorie Liceul cu Program Sportiv Vaslui
34 Diaconu Oana- Mariana Contabilitate Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
35 Dima Laura Management financiar contabil Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
36 Doboş Anca Elena Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Deleni
37 Dodi Florina Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
38 Drăghici Tatiana Psihopedagogie specială C.Ş.E.I. "Constantin Pufan" Vaslui
39 Dominte Costică T.C.M./Informatică Liceul Tehnologic „Nicolae Iorga” Negreşti
40 Dumitraşcu Irina Fizică I.Ş.J. Vaslui
41 Dumitraşcu Leonaş Fizică/Informatică Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
42 Filimon Oana Profesor logoped C.J.R.A.E. Vaslui
43 Filiuţă Gina Tehnologia construcţiilor de maşini Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
44 Flueraş Gheorghe Matematică/Informatică I.Ş.J. Vaslui
45 Flueraş Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Vaslui
46 Focşa Constantin Istorie Şcoala „Ştefan cel Mare” Vaslui
47 Focşa Mihaela Iuliana Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici” Bârlad
48 Frenţescu Paulina-Otilia Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
49 Galan Valerica Tricotaje şi confecţii Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
50 Ganea Nela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
51 Garabet Diana-Monica Matematică Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
52 Gavril Maria Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ionel Miron" Ivăneşti
53 Gherman Florin Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
54 Gheţeu Cristina Geografie Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Vaslui
55 Ghiur Ioana Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Vinderei
56 Ginghină Nicoleta Biologie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
57 Giugaru Beatrice-Henriette Textile/Informatică Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
58 Giuşcă Roxana Psihologie Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bârlad
59 Gîmbuţă Marius Educaţie fizică şi sport Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
60 Grosu Constantin Învăţător Şcoala Gimnazială „Vasile Alecsandri” Vaslui
61 Guţu Culina Filozofie-istorie Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Huşi
62 Guzgan Gabriela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici" Bârlad
63 Horoiţă Jitcă Daniela-Rodica Psihologie I.Ş.J. Vaslui
64 Huiban Veronica Mihaela Matematică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
65 Huluţă Aurora Mecanică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
66 Iacob Manuela Matematică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
67 Iftemie Tamara-Elena Mecanică/Informatică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
68 Iftene Adrian Informatică Lector dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
69 Ignat Cătălin Fizică Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
70 Ignat Smărăndiţa Economie/Contabilitate I.Ş.J. Vaslui
71 Iliescu Holiţchi Dan Medic Asistent univ. dr. SC ARCADIA Iaşi
72 Ioan Diana-Mihaela Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar Şcoala Gimnazială "Ep. Iacov Antonovici" Bârlad
73 Ionescu Nicolae Istorie I.Ş.J. Vaslui
74 Iosip Florin Matematică Liceul Pedagogic „Alexandru Vlahuţă” Bârlad
75 Iosip Liza Gabriela Informatică Colegiul Tehnic „Marcel Guguianu” Zorleni
76 Iuroaia Felicia Psihopedagogie Universitatea „Petre Andrei” Iaşi
77 Laic Daniela Psihopedagogie C.J.R.A.E. Vaslui
78 Lefter Daniela Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
79 Lefter Lucian Valeriu Istorie Consultant artistic - etnograf C.J.C.P.C.T. Vaslui
80 Lepărdă Ionela-Adriana Istorie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
81 Lisievici Gabriela Istorie I.Ş.J. Vaslui
82 Luca Mihail Matematică/Informatică Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
83 Lungu Mihaela Geografie Şcoala Gimnazială "George Tutoveanu" Bârlad
84 Lupu Zânica-Mimi Informatică Colegiul Tehnic „Alexandru Ioan Cuza” Bârlad
85 Macovei Ioan Comisar şef poliţie I.P.J. Vaslui
86 Marinescu Daniela Psihologie Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
87 Mihnevici Landiana Geografie/Lb. franceză I.Ş.J. Vaslui
88 Mîndru Cătălin Emil Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
89 Mîţă Alexandru Limba franceză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
90 Mocanu Monica Teologie ortodoxă I.Ş.J. Vaslui
91 Moraru Alina Emanuela Limba română/Limba franceză Şcoala Gimnazială „Alexandra Nechita” Vaslui
92 Munteanu Valerica Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ion Creangă" Huşi
93 Muntenaşu Mariana Educaţie tehnologică/Biologie C.C.D. Vaslui
94 Muntianu Mariana Ştiinţe juridice/Administrarea afacerilor Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
95 Mustăţea Nicoleta Monica Geografia turismului C.C.D. Vaslui
96 Nane Daniela Crizantema Fizică Şcoala Gimnazială „Constantin Parfene” Vaslui
97 Năstase Petronela Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
98 Neagu Daniela Economist Palatul Copiilor Vaslui
99 Neagu Gheorghe Ştefan Coregrafie - teatru Colegiul Naţional de Artă "Octav Băncilă" Iaşi
100 Nemţanu Dorina Chimie I.Ş.J. Vaslui
101 Nica Doiniţa Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Micleşti
102 Nistor Luminiţa Carmen Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Oşeşti
103 Nistoroschi Mirela Artă textilă Palatul Copiilor Vaslui
104 Niţică Mihaela Geografie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
105 Novac Loredana Psihologie/consiliere şcolară C.J.R.A.E. Vaslui
106 Olariu-Niţu Daniela Lorela Finanţe şi administraţie publică europeană Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
107 Osoianu Elena-Denisa Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
108 Palade Agata Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescui” Bârlad
109 Pamfil Anişoara Pedagogie/psihologie Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
110 Panainte Daniela Matematică Liceul Tehnologic "Ion Mincu" Vaslui
111 Pană Adriana Administraţie publică/ Birotică şi secretariat I.Ş.J. Vaslui
112 Paşca Eugenia-Maria Muzică Prof. univ. Universitatea "George Enescu" Iaşi
113 Paşca Gabriela Matematică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
114 Păduraru Loreana Logoped C.J.R.A.E. Vaslui
115 Petrescu Tincuţa Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
116 Plăcintă Gabriela Geografie I.Ş.J. Vaslui
117 Pleşu Constantin-Corneliu Educaţie muzicală Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
118 Popa Claudia Laborant/Chimie Colegiul Naţional "Cuza-Vodă" Huşi
119 Popa Cristinel Fizică C.C.D. Vaslui
120 Popa Irina Psihopedagogie specială C.Ş.E.I. Negreşti
121 Popescu Daniela Biologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
122 Popescu Mariana Informatică/Jocuri logice Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
123 Popescu Zoica Profesor pentru învăţământul preşcolar I.Ş.J. Vaslui
124 Pracsiu Tinca-Daniela Economie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
125 Pruteanu Luminiţa Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Primară Cănţălăreşti - Ştefan cel Mare
126 Puşcă-Balan Ioana-Mihaela Biologie Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
127 Radu Camelia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 2 Bârlad
128 Ravaru Gheorghe- Dan Filologie Consilier consultant artistic - C.J.C.P.C.T. Vaslui
129 Răşcanu Lidia Informatică I.Ş.J. Vaslui
130 Robu Maria Informatică Liceul Tehnologic "Ion Mincu" Vaslui
131 Romaşcu Gianina-Gioconda Biologie I.Ş.J. Vaslui
132 Rotaru Silvia Limba română/Limba franceză C.C.D. Vaslui
133 Roşu Anca Flavia Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Vaslui
134 Rusu Oana-Veronica Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
135 Sardariu Adriana Lenuţa Psihopedagogie specială Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Negreşti
136 Săcăleanu Carmen Educaţie fizică şi sport Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
137 Săcăleanu Costel Educaţie fizică şi sport Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
138 Sebeni Alina Maria Matematică/Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
139 Simionică Elena Psihologie Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
140 Sîrbu Ana Maria Biologie Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" Huşi
141 Sîrbu Petronela Matematică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
142 Spiridon Livia Istorie Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
143 Stoide-Radu Rodica Finanţe-contabilitate Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
144 Stratulat Adina Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
145 Stratulat Daniel Informatică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
146 Şolcă Iulia Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
147 Ştefănică Anda-Violeta Pedagogie I.Ş.J. Vaslui
148 Tăune Pavelina Fizică-chimie Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
149 Todeilă Ana Elena Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 15 Vaslui
150 Trufia Sorinel Mecanică I.Ş.J. Vaslui
151 Turbatu Balan Dorinela Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui
152 Turcu Constantin Istorie I.Ş.J. Vaslui
153 Ţicău Alexandru-George Profesor pentru învăţământul primar Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Bârlad
154 Ursache Manuela Biologie Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
155 Ursachi Iuliana Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
156 Ursanu Gica Fizică C.C.D. Vaslui
157 Ursanu Vasile Educaţie fizică şi sport Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
158 Ursu Eduard Educaţie fizică şi sport I.Ş.J. Vaslui
159 Vasilescu Marinela Istorie Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" Huşi
160 Volocariu Doina Limba Franceză Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
161 Vrabie Mihaela Informatică Colegiul Tehnic „Al.I.Cuza” Bârlad
162 Zota Elena Educaţie muzicală Şcoala Gimnazială "Gheorghe Cioată" Todireşti
163 Zuran Luminiţa-Ludmila Bibliotecar Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni

Procedura de selecţie a formatorilor Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2018-2019(click aici)

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Contact

    • Stefan cel Mare nr.37, Vaslui,
      Vaslui, România
    • tel: 0235-317279
      fax: 0335.419048
    • contact@ccdvaslui.ro
    • Contact director: tel. 0744560299
      e-mail:casa.corp.d@gmail.com

Contact

  • str. Stefan cel Mare, nr. 37
    Vaslui, România
  • tel: 0235-317279
    fax: 0335.419048
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Contact director: tel. 0744560299
    e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Despre CCD Vaslui

„Misiunea Casei Corpului Didactic este de a promova inovatia si reforma in educatie, asigura cadrul pentru dezvoltarea personala şi profesionala a personalului din învatamantul preuniversitar , in corelatie cu standardele profesionale pentru profesiunea didactica , standardele de calitate si competentele profesionale, precum si in conformitate cu politicile si strategiile nationale in domeniul educatiei...”

Citeste mai departe...

Program CCD VASLUI

Adresa:
Str. Stefan cel Mare, nr. 37
Vaslui, România
Program:
Luni - Vineri: 8.00 - 16.00
Audiențe director:
Vineri: 10.00-14.00
Scroll to top